BORD, Engen Örkelljunga, 1950/60-tal.

4344854. BORD, Engen Örkelljunga, 1950/60-tal.

Höjd: ca 72 cm.
100 x 75 cm.

Slitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 72 cm.
100 x 75 cm.

Slitage. Märken.

Antal besök: 234