COLLIER, Sterling silver, Jens Aagaard, Danmark.

4344636. COLLIER, Sterling silver, Jens Aagaard, Danmark.

Collier i sterling silver med förgylld dekor
Längd 42,5 - 45,5 cm
Stämplad 925, JAa.

Hanteringsspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42,5 - 45,5 cm
Stämplad 925, JAa.

Hanteringsspår.

Antal besök: 184