SKÅP, 1800-tal, svängd front. Valnötsrot.

434440. SKÅP, 1800-tal, svängd front. Valnötsrot.

Höjd 125 cm.
Längd 99 cm.
Djup 37 cm.

Bruksskick.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 125 cm.
Längd 99 cm.
Djup 37 cm.

Bruksskick.

Nycklar saknas.

Antal besök: 926