BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

4344365. BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 53 cm, bredd ca 30 cm.

Elektrifierad - ej funktionstestad.
Kupa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupa med nagg.

Antal besök: 132