HÖRNSKÅP, idegran, 1900-tal.

HÖRNSKÅP, idegran, 1900-tal.
434435. HÖRNSKÅP, idegran, 1900-tal.

Höjd 182 cm.
Djup 30 cm.
Bredd 46,5 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 182 cm.
Djup 30 cm.
Bredd 46,5 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 323