BENGT OSSLER. Kustparti, etsning, signerad.

4344323. BENGT OSSLER. Kustparti, etsning, signerad.

Ramstorlek 30 x 40 cm, 15/430.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 160