4344230. ETT BLEKT TRÄKONSOLBORD MED MARMORSKIVA.
den rektangulära marmortoppen ovanför en fris snidad med stiliserade blommotiv, alla upphöjda på snidade avsmalnande ben, 118cm x 38cm x 75cm hög.
Klag, skav, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder och användning.