FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt.

434410. FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt.

Stomme av bok. Fast stoppad rygg och sits.

Slitage. Fläckar. Klädsel med ställvis hårt slitage och defekt stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 436