YTTERFODER, RÖRSTRAND, omkring år 1900.

4344045. YTTERFODER, RÖRSTRAND, omkring år 1900.

Inre diameter
Höjd 18,3 cm
Höjd 18 cm.

Bruksslitage, fläckar, krackeleringar, hårsprickor.

Tema

Art & Antiques sommar

Gör en kostnadsfri värdering!

Inre diameter
Höjd 18,3 cm
Höjd 18 cm.

Tema

Art & Antiques sommar

Antal besök: 748