STOL, Engen, Örkeljunga, 1950-tal.

4344010. STOL, Engen, Örkeljunga, 1950-tal.

Höjd: ca 76 cm
Sitthöjd: ca 42 cm
ca 46 x 54 cm.

Bruksslitage, mindre fläck på sits finns, se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 76 cm
Sitthöjd: ca 42 cm
ca 46 x 54 cm.

Antal besök: 241