BERTIL ALMQVIST. Originalteckning, 1950-tal.

4343828. BERTIL ALMQVIST. Originalteckning, 1950-tal.

Tusch, signerad.
Mått med ram 26x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almqvist (1902–1972)

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Tusch, signerad.
Mått med ram 26x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almqvist (1902–1972)

Tema

Antal besök: 279