KIKARE, med stativ, Focus Spot.

4343792. KIKARE, med stativ, Focus Spot.

20-60 x 70 mm. Längd kikare ca 37 cm.
Stativ Veibon CX 560.

Bruksslitage, skador på plasthölje.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stativ Veibon CX 560.

Antal besök: 305