BORD. Grythyttan, vikmodell, 1900-tal.

4343787. BORD. Grythyttan, vikmodell, 1900-tal.

Diameter ca 89 cm.
Höjd ca 65,5 cm.

Ålder- och bruksrelaterat slitage, skav fläckar och rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 89 cm.
Höjd ca 65,5 cm.

Antal besök: 575