EINAR ROSÉN. FÄRGLITOGRAFI, signerad, numrerad.

4343764. EINAR ROSÉN. FÄRGLITOGRAFI, signerad, numrerad.

Nummer 96/350
Bildmått 39 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Rosén (1910–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nummer 96/350
Bildmått 39 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Rosén (1910–1998)

Antal besök: 173