INGEMAR NORDELL. Kniv.

INGEMAR NORDELL. Kniv.
4343518. INGEMAR NORDELL. Kniv.

Knivens blad är signerad Nordell och läderslidan är signerad JN.
Längd inkl slida ca 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd inkl slida ca 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 444