VIKVÄGG/SKÄRMVÄGG, 1900-talets mitt.

4343456. VIKVÄGG/SKÄRMVÄGG, 1900-talets mitt.

Proveniens Södra Älvsborgs Lasarett från 1930-tal.Total längd ca 258 cm, bredd ca 150 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 373