PALL, industrimodell, 1900-tal.

4343453. PALL, industrimodell, 1900-tal.

Proveniens Södra Älvsborgs Lasarett från 1930-tal, höjd 68 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 305