FLASKSKEPP, på träställning, 1900-tal.

4343250. FLASKSKEPP, på träställning, 1900-tal.

Längd 33 cm.

Sockel med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33 cm.

Sockel med slitage.

Antal besök: 252