BOKHYLLA, mahogny, omkring 1900-talets mitt.

434320. BOKHYLLA, mahogny, omkring 1900-talets mitt.

Bokhylla, ovandelen med 4 hyllplan och underdelen 1 hyllplan och två lådor, höjd 200 cm, bredd 100 cm, djup 43 cm.

Bruksslitage, repor och tryckmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 510