Bokhylla, ovandelen med 4 hyllplan och underdelen 1 hyllplan och två lådor, höjd 200 cm, bredd 100 cm, djup 43 cm.
Bruksslitage, repor och tryckmärken.
Nyckel/nycklar finns.