OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Koltäckning.

4342970. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Koltäckning.

Komposition med människor, signerad
21x34 cm
38x50 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x34 cm
38x50 cm.

Mindre ytsslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 152