BAJONETT, så kallad permissionsbajonett, 1900-tal.

434286. BAJONETT, så kallad permissionsbajonett, 1900-tal.

Längd ca. 33 cm.

Slitage, blad med hack, anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 33 cm.

Antal besök: 844