FÅTÖLJ, 1930-tal.

FÅTÖLJ, 1930-tal.
4342869. FÅTÖLJ, 1930-tal.

Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 86 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4342869. FÅTÖLJ, 1930-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 317