SAMLING DOCKKLÄDER OCH TEXTILER. 1800/1900-tal.

4342723. SAMLING DOCKKLÄDER OCH TEXTILER. 1800/1900-tal.

Diverse kläder och textiler samt askar m.m.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 176