BORDSSPEGEL, GIANNI VERSACE, 1990-TAL.

4342702. BORDSSPEGEL, GIANNI VERSACE, 1990-TAL.

Triangulär form. Höjd 35,5 cm, bredd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 263