GOLVLAMPA, 1930/40-tal.

GOLVLAMPA, 1930/40-tal.
4342669. GOLVLAMPA, 1930/40-tal.

Stomme av lackerat järn. 4 ljuspunkter. Bredd ca 56, höjd 179 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Funkis, Art Deco & Swedish Grace

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 399