ERIC LUNDGREN. OLJA PÅ DUK, "Vinter", signerad.

4342668. ERIC LUNDGREN. OLJA PÅ DUK, "Vinter", signerad.

Bildmått ca 38 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 38 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besök: 314