SIDEBOARD, Englesson, 1900-talets andra hälft.

4342667. SIDEBOARD, Englesson, 1900-talets andra hälft.

Fanerad i mahogny, beslag i metall, två lådor i sargen, mått ca 70, 97 x 40 cm.

Bruksslitage, blekt, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, blekt, repor.

Antal besök: 420