FIOL med stråke, 1900-talets andra del.

4342603. FIOL med stråke, 1900-talets andra del.

Fiolens längd: 60 cm.

Slitage, smärre märken/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiolens längd: 60 cm.

Antal besök: 414