BARNSTOL. Trä, 1900-talets första hälft.

4342314. BARNSTOL. Trä, 1900-talets första hälft.

Mått ca 46 x 48 cm.
Höjd ca 82 cm.

Bruksslitage, märken samt avskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 46 x 48 cm.
Höjd ca 82 cm.

Antal besök: 225