KOPPARFÖREMÅL, 7 stycken.

KOPPARFÖREMÅL, 7 stycken.
4342272. KOPPARFÖREMÅL, 7 stycken.

Kannor, kastruller, hinkar.
Höjd 6-31 cm
Längd/diameter 22-46 cm.

Bruksslitage, missfärgningar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannor, kastruller, hinkar.
Höjd 6-31 cm
Längd/diameter 22-46 cm.

Antal besök: 169