ÖRJAN WIKSTRÖM. Färglitografi. Kameler. nr 101/600.

4341958. ÖRJAN WIKSTRÖM. Färglitografi. Kameler. nr 101/600.

Oramad. Signerad.
Bildmått: 32 x 23 cm.

Bruksspår.

Örjan Wikström (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad. Signerad.
Bildmått: 32 x 23 cm.

Bruksspår.

Örjan Wikström (Född 1948)

Adress

Göteborgsvägen 89
431 30 Mölndal
Sverige

Placering
grafik hylla 1
Antal besök: 129