KAFFEKANNA, silverpläterad, Elkington & Co, England, 1900-tal.

434193. KAFFEKANNA, silverpläterad, Elkington & Co, England, 1900-tal.

Höjd 17,5 cm.

Smärre slitage, några repor samt en buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 060