TUBKIKARE.

TUBKIKARE.
4341816. TUBKIKARE.

Mässing och flätat textil, längd ca 59-90 cm, 1800-talets andra hälft, enligt uppgift från "Irma av Hudiksvall".

Bruksslitage, intryckningar, för funktionen garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
4341816. TUBKIKARE.

Antal besök: 451