KORGAR, 3 st, rotting 1900 tal.

4341796. KORGAR, 3 st, rotting 1900 tal.

Höjd ca 40 samt längd på största ca 39 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 177