Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Övrigt
Teknika & Nautika
SEGELBÅT i trä och mässing med tygsegel, 1900-tal.
434167. SEGELBÅT i trä och mässing med tygsegel, 1900-tal.
Båtlängd 65 cm.
bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Båtlängd 65 cm.
bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
726