SIDOBORD, FÖRGYLLD, 1800-TAL.

SIDOBORD, FÖRGYLLD, 1800-TAL.
4341532. SIDOBORD, FÖRGYLLD, 1800-TAL.

Den rektangulära toppen ovanför en enda låda fram med tumgjutning upphöjd på dekorativa ben och tassfötter, 124cm bred 80cm hög 62cm djup.

talrika spån och förluster på gesso, allmänna märken och slitage, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 219