Stora faten märkta "Oven-Proof U.S.A."
10 fat, längd 28 cm
8 fat, längd 16,5 cm.
Slitage, nagg.
10 fat, längd 28 cm
8 fat, längd 16,5 cm.
Slitage, nagg.