434145. LINA JONN. Fotografi, troligen medicinprofessorn Carl Magnus Fürst, 1800-talets slut.
48x56 cm.
Svart/vitt foto med person och interiör, signerad Lina Jonn (1861-1896)Malmö.
https://sv.wikipedia.org/wiki/Lina_Jonn.
Ej examinerat ur ram, bruksskick.