LINA JONN. Fotografi, troligen medicinprofessorn Carl Magnus Fürst, 1800-talets slut.

434145. LINA JONN. Fotografi, troligen medicinprofessorn Carl Magnus Fürst, 1800-talets slut.

48x56 cm.
Svart/vitt foto med person och interiör, signerad Lina Jonn (1861-1896)Malmö.

https://sv.wikipedia.org/wiki/Lina_Jonn.

Ej examinerat ur ram, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x56 cm.

Antal besök: 2 265