BORDSPENDYL, mässing, 1900-tal.

434141. BORDSPENDYL, mässing, 1900-tal.

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 167