DALAHÄSTAR, 4 stycken, 1900-tal.

4341335. DALAHÄSTAR, 4 stycken, 1900-tal.

Höjd ca 10 -15,5 cm.
längd ca 9 - 13 cm
2 löstagbara ljushållare medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 -15,5 cm.
längd ca 9 - 13 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 258