BORDSLAMPA, glas/mässing samt gulmetall, 1900-tal.

434122. BORDSLAMPA, glas/mässing samt gulmetall, 1900-tal.

Rosaskiftande glasskärm med reliefdekor.
Totalhöjd 43 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 43 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 492