TRÄDGÅRDSBÄNK, gjutjärn och trä, Fulltofta.

4341197. TRÄDGÅRDSBÄNK, gjutjärn och trä, Fulltofta.

Bemålat gjutjärn och träribbor. Höjd 65, längd 160, bredd 60 cm.
Proveniens: Ingvar Strandhs Blomsterskola.

Bruksslitage. Utomhuspatina.

Tema

Ingvar Strandhs Blomsterskola

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Utomhuspatina.

Tema

Ingvar Strandhs Blomsterskola

Antal besök: 924