OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BLANDTEKNIK, signerad MW, daterad 92.

4341194. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BLANDTEKNIK, signerad MW, daterad 92.

Bildmått 70,5 x 100,5 cm.

Bruksskick, ej ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 70,5 x 100,5 cm.

Bruksskick, ej ram.

Antal besök: 200