OLLE ALBERIUS. VAS, stengods, monogramsignerad, Rörstrand.

4341096. OLLE ALBERIUS. VAS, stengods, monogramsignerad, Rörstrand.

Delvis glaserad, etikettmärkt.
Diameter ca 15 cm, höjd 16 cm.

Bruksskick.

Olle Alberius (1926–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Olle Alberius (1926–1993)

Antal besök: 124