SKRIVBORD, valnöt, 1800-tal.

SKRIVBORD, valnöt, 1800-tal.
4341077. SKRIVBORD, valnöt, 1800-tal.

1 låda i sarg, höjd ca 78, 85 x 42 cm.

Slitage, märken förekommer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken förekommer.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 414