JOHN NEALE. Akvarell. "Distant Sails". Signerad.

4341018. JOHN NEALE. Akvarell. "Distant Sails". Signerad.

Dagmått 15x15, yttermått 38x38 cm.
Träram med glas.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träram med glas.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 393