DÄCKSTOL, teak, med dyna, 19/2000-tal.

4340864. DÄCKSTOL, teak, med dyna, 19/2000-tal.

Fällbar, höjd ca 89, bredd 60, längd 150, sitthöjd ca 25 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 459