MATTA, röllakan, signerad KL, ca 298 x 195 cm.

434077. MATTA, röllakan, signerad KL, ca 298 x 195 cm.

Polykromt mönster.

Slitage, fläckar, skador, påsydda fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykromt mönster.

Antal besök: 1 464