SÄNGBORD. Teak, 1960-tal.

SÄNGBORD. Teak, 1960-tal.
4340755. SÄNGBORD. Teak, 1960-tal.

Ca 37 x 65 cm, höjd ca 65,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 187