Grönt äpple. Signerad V Lindstrand Höjd 7 cm
Fågel. Omärkt. Höjd 6 cm
Färgad kula. Omärkt. Troligen Studio Åhus. Höjd 13 cm.
Mindre kantnagg.
Fågel. Omärkt. Höjd 6 cm
Mindre kantnagg.