Parti glas. Bl a Signerad Vicke Lindstrand.

43406. Parti glas. Bl a Signerad Vicke Lindstrand.

Grönt äpple. Signerad V Lindstrand Höjd 7 cm
Fågel. Omärkt. Höjd 6 cm
Färgad kula. Omärkt. Troligen Studio Åhus. Höjd 13 cm.

Mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel. Omärkt. Höjd 6 cm

Mindre kantnagg.

Antal besök: 2 148